Načítání obsahu...

Uživatel byl odhlášen

Nesprávné jméno nebo heslo

GPS lokátor pro elektrokola - BikeTrax

GPS lokátor pro elektrokola - BikeTrax

BikeTrax = dokonalé zajištění elektrokola proti zlodějům.


BikeTrax se napájí z baterie samotného elektrokola a v případě vyjmutí akumulátoru ( např. při nabíjení mimo elektrokolo ) dochází k aktivaci záložního zdroje (baterie), který je součástí trackeru s výdrží 3 týdny bez pohybu a 14 hodin při aktivním pohybu kola. Tato záložní baterie se začne automaticky dobíjet po vložení akumulátoru do elektrokola a jeho zapnutí. Plné nabití z 0 na 100% trvá přibližně 1,5 hodiny.

BikeTrax je nainstalován uvnitř vašeho elektrokola a je pro zloděje neviditelný a nezjistitelný! V případě krádeže nebo neoprávněného použití se systém GPS aktivuje a okamžitě odešle poplach na váš smartphone a online sleduje trasu kola bez časových prodlev!

GPS Tracker BikeTrax je kompatibilní s motory BOSCH, SHIMANO, BROSE a YAMAHA.

 GPS sledování s plným pokrytím sítě jak uvnitř místnosti tak i venku. 

Využívá nejstabilnější mobilní sítě v Evropě. Souřadnice polohy vašeho elektrokola můžete vidět kdekoliv v celé EU, včetně Švýcarska, Lichtenštejnska, Islandu a Norska!

Aplikace pro iOS nebo Android je zdarma a je v češtině. Balíček GPS dat online je na první rok používání zdarma (poté 100 Kč / měsíc)! Pro provoz neexistuje žádná závazná smlouva! Využití dat lze pohodlně aktivovat měsíčně pomocí aplikace. Pokud chcete svůj GPS Tracker BikeTrax používat pouze v letních měsících, můžete to provést jednoduše “přejetím prstu po displeji Smartphone."

Vaše trasy se automaticky zaznamenávají a ukládají do vašeho deníku tras, včetně vzdálenosti, průměrné a maximální rychlosti. Export probíhá jako soubor GPX. Svůj uživatelský profil můžete použít na libovolném počtu zařízení, například na smartphonech, laptopech atd. To znamená, že rodina i vaši přátelé mohou také vidět, kde se nacházíte nebo získat upozornění na krádež kola.

Rozměr: BikeTrax 65x20x8mm  přídavná baterie 40x30x8mm 

Návod BikeTrax - zde

Jak funguje BikeTrax - zdeSkladem
ZOBRAZIT DETAIL
BikeTrax Tracker GPS BOSCH
BikeTrax je velmi přesný GPS lokátor určený pro systém BOSCH generace 2,3 a 4.
4990.00
4990,00 Kč
Objednáno
ZOBRAZIT DETAIL
BikeTrax Tracker GPS SHIMANO
BikeTrax je velmi přesný GPS lokátor určený pro systém SHIMANO
4990.00
4990,00 Kč
Objednáno
ZOBRAZIT DETAIL
BikeTrax Tracker GPS BROSE
BikeTrax je velmi přesný GPS lokátor určený pro systém Brose.
4990.00
4990,00 Kč
Objednáno
ZOBRAZIT DETAIL
BikeTrax Tracker GPS YAMAHA
BikeTrax je velmi přesný GPS lokátor určený pro systém YAMAHA.
4990.00
4990,00 Kč