Načítání obsahu...

Uživatel byl odhlášen

Nesprávné jméno nebo heslo

O nás

O nás

Jsme VOICE BIKE

Jsme VOICE BIKE

Jsme firma z Olomouce a zabýváme se výrobou a následnou distribucí jízdních kol vlastní značky VOICE. Současně dovážíme velosoučástky a doplňky pro cyklistiku.
Své zkušenosti čerpáme z letité praxe výroby jízdních kol, jíž se zabýváme už od roku 1990.
Kola VOICE vyrábíme doma, v České republice.
Samostatnou kategorií naší produkce jsou elektrokola. U elektrokol využíváme pohonnou jednotku BOSCH, která je v současnosti nejvyšším garantem kvality v segmentu elektrokol. Zájemcům o elektrokola s nízkým nástupem nabídneme také pohon Shimano STePS, který ve spojení s vícerychlostními náboji stejné značky poskytují uživateli vysoký komfort a snadné ovládání.

Chcete si elektrokolo vyzkoušet a usnadnit si tak rozhodování při výběru? Otevřeli jsme pro vás maloobchodní prodejnu v rámci velkoobchodního skladu v Olomouci Chválkovicích. Ve zrekonstruovaných prostorách prodejny na Selském náměstí 41/58 si můžete nabízená kola nejen prohlédnout, ale také vyzkoušet a případně se zeptat na vše, co vás (nejen) ohledně elektrokol zajímá. Na prodejně naleznete nejenom kompletní sortiment kol VOICE, HEAVY TOOLS ale také kola KTM, jichž jsme oficiálními prodejci.

A co všechno u nás naleznete? Díky propojení velkoobchodního skladu a maloobchodu jsme schopni rychle reagovat na požadavky našich zákazníků a nabídnout široký sortiment kol i náhradních dílů a cyklistických doplňků za velmi příznivou cenu.

Nabízíme:
- odbornou radu
- testování kol
- všechna nabízená kola VOICE skladem včetně elektrokol
- certifikovaný servis BOSCH
- servis jízdních kol (nejenom kol VOICE)
- pohodlné parkování
Těšíme se na Vaši návštěvu!
VOICE BIKE s.r.o.
VOICE BIKE s.r.o.
VOICE BIKE s.r.o.

Při standardním prodeji platí VÝROBCE - DOVOZCE - PRODEJCE - ZÁKAZNÍK, a tím dochází k prodražení jízdního kola. U nás platí pouze VÝROBCE - KONCOVÝ ZÁKAZNÍK, a proto jsme schopni nabídnout nižší cenu, lepší servis a celkově kvalitnější služby.
PROČ OD NÁS?

PROČ OD NÁS?

CENA OD VÝROBCE

OBJEMOVÉ A VĚRNOSTNÍ SLEVY AŽ 20%

CERTIFIKOVANÝ SERVIS BOSCH

OCENĚNÍ

5819
Vyrobených kol

Spolehlivě již od roku 2006

VOICE BIKE s.r.o.
Certifikát
BOSCH

Jsme pravidelně proškolování

"PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST 2016, 2017,2018
"PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST 2016, 2017,2018

Jsme držiteli ocenění

VOICE BIKE s.r.o.
Zkušenosti od roku 1987
Praxe

Výroba kol již od roku 1990

Co říkají naši klienti


S lidmi ve VOICE BIKE je radost nakupovat.

Aleš Novosád

Doporučují tuto prodejnu všem co milují tyto sporty, jsou tady na profesionální úrovni, netahají z Vás zbytečně peníze a dobře poradí, servis super ceny.

Jiřina Sehrigová

POZNEJTE NÁS BLÍŽE