Načítání obsahu...

Uživatel byl odhlášen

Nesprávné jméno nebo heslo

O nás

O nás

Elektrokola - prodej a servis - VOICE BIKE

Elektrokola - prodej a servis - VOICE BIKE

Jsme společnost z Olomouce, která se zabývá distribucí elektrokol vlastní značky VOICE a značky HEAVY TOOLS. Naše elektrokola jsou vyráběna v České republice firmou BPS Šumperk která je jednou z montážních továren KTM. Pro elektrokola používáme výhradně motory BOSCH, které jsou v současnosti  nejvyšším garantem kvality v segmentu elektrokol. Nezabýváme se pouze prodejem, ale provozujeme také půjčovnu (25 ks) elektrokol a testcentrum které má usnadnit zákazníkům rozhodování při výběru vhodného modelu. Proto v rámci velkoobchodního skladu v Olomouci - Chválkovicích vznikla maloobchodní prodejna na Selském náměstí 41/58,  kde můžete nabízená kola otestovat. Na ploše 250 m2 naleznete nejenom kompletní sortiment zn. VOICE a HEAVY TOOLS ale současně také elektrokola KTM, jimiž jsme oficiálními prodejci. Díky propojení velkoobchodního skladu a maloobchodu jsme schopni rychle reagovat na požadavky našich zákazníků a nabídnout široký sortiment jak elektrokol tak náhradních dílů a cyklistických doplňků. Na stejné adrese provozujeme nejen certifikovaný servis BOSCH ale také cykloservis pro jízdní kola. Právě kvalitní a specializovaný servis je nedílnou součástí prodeje elektrokol který garantuje našim zákazníkům neustálou provozuschopnost jejich elektrokol. Co u nás naleznete? - odbornou radu - testování elektrokol -půjčovnu elektrokol - všechna nabízená elektrokola skladem - certifikovaný servis BOSCH - servis jízdních kol (jsme součásti sítě SHIMANO SERVIS CENTER) - pohodlné parkování na vlastním parkovišti. Těšíme se na Vaši návštěvu.
VOICE BIKE s.r.o.
VOICE BIKE s.r.o.
VOICE BIKE s.r.o.

PŮJČOVNA ELEKTROKOL - VOICE BIKE

Jaké elektrokolo zvolit? Dnes nám trh nabízí širokou škálu elektrokol a proto je konzultace se zkušeným prodejcem a následná možnost otestování kola nezbytná. V průběhu roku strávíte na elektrokole desítky hodin, investujete desetitisícové částky a to již stojí za zvážení jaké kolo je pro Vás vhodné. Díky komplexní nabídce jsme schopni ve spolupráci se zákazníkem najít správnou velikost, vhodný akumulátor a ideální motor.Půjčovna elektrokol je nejlepším nástrojem jak nešlápnout vedle. .Naším cílem je spokojený zákazník.
VOICE BIKE s.r.o.
PROČ OD NÁS?

PROČ OD NÁS?

CENA OD VÝROBCE

CERTIFIKOVANÝ SERVIS BOSCH

OCENĚNÍ

9762
Vyrobených kol

Spolehlivě již od roku 2006

VOICE BIKE s.r.o.
Certifikát
BOSCH

Jsme pravidelně proškolování

"PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST 2016, 2017,2018
"PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST 2016, 2017,2018

Jsme držiteli ocenění

VOICE BIKE s.r.o.
Zkušenosti od roku 1987
Praxe

Výroba kol již od roku 1990

Co říkají naši klienti


S lidmi ve VOICE BIKE je radost nakupovat.

Aleš Novosad

Doporučují tuto prodejnu všem co milují tyto sporty, jsou tady na profesionální úrovni, netahají z Vás zbytečně peníze a dobře poradí, servis super ceny.

Jiřina Sehrigová

POZNEJTE NÁS BLÍŽE